Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Truecon profilbild

Truecon

Kvinna ·

20 jan, 2014

La Leia webshop

Kläder: operationsplagg, BH mm

Är det någon här inne som har beställt underkläder från La leia på nätet? Jag väntar på en beställning sen 1,5 v och det står att det ska skickas inom någon dag från att beställningen gjordes och ordern kommer inom 1 v. Om varorna skulle vara slutsålda så skulle man få ett nytt mail om det. Jag har mailat dom 2 ggr utan något svar. Jag har bara fått ett bekräftelsemail från dom men inget om att ordern skickats eller nåt.

2

Sortera efter

Saendra

Kvinna ·

20 jan, 2014

När jag beställde därifrån kom aldrig heller ordern, jag mailade och fick svar efter x antal dagar och då hade dom tydligen problem med deras leverantör så det var därför dom var sen. Sen dröjde det ytterligare en vecka innan jag fick dom.
Gilla

Truecon

Kvinna ·

20 jan, 2014

Men vad tråkigt. Det står att man kan maila dom senast 2 timmar efter man lagt ordern om man ska ändra något, men det kan inte vara så lätt när dom inte svarar.
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem