Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Anonym användare

Anonym användare

Lång väntetid hos Örjan på proforma?

Bröstförstoring

Nu när jag äntligen blivit medlem måste jag fråga er som opererats på proforma: Hur lång är väntetiden? Dröjer det länge innan man får tid? Det är främst hos Örjan jag undrar efter :) Tacksam för svar!!

8

Sortera efter

Anonym användare

Anonym användare

Just nu så har han fullt upp. Och i Augusti är han på semester så tror nästan att du får tid i september. Men ring och kolla när du kan få tidigast tid. :)

Lycka till!

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Jo det låter ju rimligt :) funderar du också på proforma? tack för ditt svar :)
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Jag ringde för två dagar sen, fick tid 21 juli! :)
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

va roligt, grattis! :)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Ring och kolla, jag va på konsultation i fredags och ska in på operation på onsdag :) kan hända att nån har avbokat sin tid.
Gilla
cassandrajj

cassandrajj

Kvinna ·

Har också operation på onsdag hos Örjan. Är så nervös.
Gilla
elisa

elisa

Kvinna ·

jag ringde till proforma i förra veckan. som sagt har örjan semester i augusti men jag blev erbjuden en tid i juli som jag inte tog. kan ju hända att den finns kvar eller att det fanns fler tider. annars verkade det inte som om väntetiderna va så långa. jag hade tänkt boka in en tid nu tills jul när inte örjan kunde i augusti men dom sa att det inte var någon brådska med det och att det fanns massor med tider så långt fram.

Gilla
Blondie79

Blondie79

Kvinna ·

Det gick snabbt att få konsultationstid i alla fall. Jag har en tid i slutet av juli om någon är intresserad ;-) jag råkade visst bli gravid, så bebis i mars, sen blir det tuttar :-D

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem