
stiftpenna
Kvinna ·
Lars Bölander, har ni erfarenhet?
Hej! Har ni någon erfarenhet av Lars Bölander?
Har hört från en tjej som opat sig hos honom och är jätte nöjd, fick bakom. Tänkte om nån här på sidan har erfarenhet av honom och om han är villig att göra både framför och bakom? Både ris och ros, allt är till hjälp! Hittade nämligen inte mycket om honom här..
Vore jättesnällt om ni kunde dela med er! :))
Sortera efter

Moona
Kvinna ·
Gilla

stiftpenna
Kvinna ·
Hej! Okej, det lät ju väldigt slarvigt av honom att glömma det, bra iaf att du fick tillbaka pengarna. Vad innebär rippling? Är väldigt ny här och har sett flera som nämnt det men har aldrig riktigt förstått vad det innebär.
Gilla
Hej! jag har opas brösten för 8 år sen hos lars bölander , har inte varit helnöjd, skulle ha lyft samt förstorning men han glömde lyftet , fick resterande pengarna tillbaka men jag gick aldrig tillbaka och gjorde lyftet . har delvis under muskler. Har inte haft några komplikationer eller besvär förrutom rippling som blivit värre med åren..