Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Sosexymama profilbild

Sosexymama

Kvinna ·

27 jul, 2013

laser o estik sthlm

Bröstförstoring

Nån som har något o säga om laser o estik ska opa om brösten var dock bara 2 månader sen jag ropades hos gerlee hur länge tror ni jag behöver vänta tills jag ska göra en ny ?

24

Sortera efter

Anonym användare

08 sep, 2013

MarabouSweet skrev:
Laser & Estetik / Patrik Höijer rekommenderas varmt! Finns nog inte många som blir besvikna, dock har jag faktiskt inte sett någon besviken!! Var på konsultation i fredags den 6/9, är mer än nöjd!! Kan knappt vänta till operation!
Vad var det för skillnad på konsultationerna på AK och L&E? :)
Gilla

MarabouSweet

Kvinna ·

08 sep, 2013

Skillnaden var mycket! *Laser & Estetik ligger mer centralt (för mig) och i en finare miljö. AK låg i som ett industriområde. *Laser & Estetik/ Patrik var mer utförlig och tog sig tid medans AK/Riikka var aningen stressad och inte lika utförlig. Jag fick prova olika inplantat i en bh och 3D bilder utav L&E medans AK bara hade 3D bilder. Hos AK var jag inne i prick 30 min som det stod att det skulle ta sen kändes det som, kan du gå nu. Och på L&E var jag inne 1 1/2 timme. På L&E fick jag massa bra info med hem i en folder och inte på AK.... Alltså jag jan fortsätta men du förstår, L&E är grymma i mina ögon. Jag rekommenderar varmt!!
Gilla

83Tina

Kvinna ·

08 sep, 2013

Har precis fått svar på mitt mail och det är till Patrik jag ska till på konsultation 😀
Gilla

MarabouSweet

Kvinna ·

08 sep, 2013

Du blir inte besviken!! :-)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem