
Lillajag
Kvinna ·
18 sep, 2014
Laser&Estetik, någon som vet?
Är det någon som har koll på hur långt innan op pengarna måste vara inbetalda till Laser&Estetik? och om det skulle hända ngt när kan man senast avboka utan att bli skyldig pengar? :)
Sortera efter

Hallonbananen
Kvinna ·
18 sep, 2014
Eller kontant samma dag :)
Gilla

Yurugua
Kvinna ·
18 sep, 2014
Har gjort minna bröst hos de , för 5 dagar sen,.
Du kommer inte att ångra dig, tycker att de är fantastiska, är super glad att jag valde de.
I mina papper står att den ska bara betald en vecka innan, kontant få man gå dit och betala i förväg.
Om du måste boka av och inte har läkarintyg behåller de en vis procent.
Rekommenderar de varmt, har varit på andra kliniker innan jag bestämde mig för Laser och Estetik.
Patrik Höijer gav mig förtroende och uppfyllde den oxå.
Lycka till .....du kommer inte att ångra dig. Kram.
Gilla

Lillajag
Kvinna ·
18 sep, 2014
Yurugua - Ja jag har preliminärbokat min op där och längtar ihjäl mig! Vill inget hellre! Skulle bara höra så man har koll om man skulle bli jätte sjuk precis vid den tiden eller ngt annat, inte så kul att behöva betala massa pengar för inget i sånna fall. Men tack då vet jag. :)
Gilla

Silky
Kvinna ·
18 sep, 2014
Jag betalade kontant på op dagen. För säkerhets skull skcika e-mail till Patrik att jag tänkte göra så. Inga problem, dock dom föredrar att man betalar en vecka i förväg. Jag är också jätte nöjd med val av klinik och kirurg!
Gilla