
olivia81
Kvinna ·
Lita på kirurgens kunskap
Hur mycket har ni litar på kirurgen gällande storlek på implantaten?? Jag velar mellan 275 och 340, där min kirurg tycker att 340 kommer bli kanon. Visst måste han kunna sin sak och se vilket som kommer bli bäst på mig?
Sortera efter

Oddk
Kvinna ·

Lee
Kvinna ·

Noellle
Kvinna ·

Alissa
Kvinna ·

olivia81
Kvinna ·

Fotbollstjejen
Kvinna ·
Litade 110% på min kirurg. Jag förklarade hur jag ville se ut och eftersom jar har lite rumpa men ser ut som en 10 årig flicka på överkroppen ville jag jämna ut det. Han förstod precis och jag fick prova implantaten innan han sa hur mycket cc det var så att min hjärna inte skulle spöka till det. Blev tillslut 500 cc och jag är supernöjd! Det är verkligen inte svårt att klä ned dom och jag kan även framhäva dom när jag vill. I bikini ser jag nu lite smalare ut också när jag har större bröst, smalare armar och nyckelben precis som Johan sa att det skulle bli visuellt. Snart har jag min drömkropp!

olivia81
Kvinna ·

hannaj
Kvinna ·

Harmione
Kvinna ·

R3kan
Kvinna ·
Jag tror definitivt att du kan lita på kirurgen. Det enda problemet är isåf kommunikationen mellan er. Som något tidigare skrivit, ta med bilder på vad du tycker är proportionerliga bröst och det resultat du eftersträvar.

olivia81
Kvinna ·

hannaj
Kvinna ·
Jag gav en bild på vad jag ville ha dock utifrån min kropp men att de på mig skulle se ut som från bilden. Sen valde kirurgen storlek och gick med på det, är sjukt nöjd!😀