
Pinklady
Kvinna ·
29 jun, 2012
Lyckad konsultation hos Örjan Gribbe! Yaay!
BröstförstoringIdag var jag äntligen på min efterlängtade konsultation hos Örjan Gribbe. Han var super trevlig och verkligen tog sin tid på konsultationen :) Kändes mkt bättre än på VK. Nu är op tid bokad i okt, lääängtar! Blev 325cc, mellanprofil, coh1, runda bakom muskeln. Tyvärr måste jag även göra ett ankarlyft, men det blir nog bra ändå :) Ni kan se på mina bröst hur de ser ut idag på min profil. Hoppas att jag har valt rätt storlek för min kropp. Det kändes så iallafall! Vad tycker ni?
Sortera efter
Ramlösa76
Kvinna ·
30 jun, 2012
Charlie90
Kvinna ·
30 jun, 2012
Jag säger det samma! Gjorde ankarlyft och förstoring hos Örjan för 6 månader sen och tror fan inte att man kunde gjort mycket bättre med det utgångsläge, skitnöjd! :)
Pinklady
Kvinna ·
01 jul, 2012
Mymlan
Kvinna ·
01 jul, 2012
Ja jag håller med er, jag tycker att han är skitmysig! Kanske för att jag gillar den sortens människor, som är raka och ärliga! Alla kan ju inte ta det. Sen tyvärr har man ju läst här inne om de som upplevt honom nonchalant och stressad, och det är ju verkligen synd!
Lycka till med open!
Boobie88
Kvinna ·
01 jul, 2012
En kanonduktig kirurg! och sköterskorna e kanon dem med, en riktigt bra klinik! Han kan verkligen sin sak!
Pinklady
Kvinna ·
03 jul, 2012
Nyaboobies
Kvinna ·
04 jul, 2012
Anonym användare
04 jul, 2012