
jeessee
Kvinna ·
Mina 25 dagar bakom bröst av Patrik Höijer *bronsbilder*
Vad tycks tjejer? Tog några bilder snabbt och tänkte lägga ut dom.. Vet själv hur viktigt o kul det var att kolla på bilder inför operationen. Så ni som ska opereras,ni har en fantastisk resa framför er :) Jag är så lycklig med mina bröst, var det innan också men nu känner jag mig riktigt sexig och skäms inte för min kropp! Kram på er.
Sortera efter

Flisan69
Kvinna ·
Ser bara så fint ut! Tummen upp! :))
Gilla

Tekla
Kvinna ·
Ser jättefina ut!
Hur länge hade du ont? Var det nåt du inte kunde göra efter operationen? Hade du lätt att bestämma storlek?
Jag ska opa mig hos Patrik Höijer om en månad och det är verkligen skönt att se både snygga bröst gjorda av honom
samt att patienterna är så himla nöjda. Tror att jag går på typ 325 runda hög profil...
Gilla

Löken
Kvinna ·
Supersnygga! :)
Gilla

Taxörat
Kvinna ·
Jag stämmer in i skaran av beundrare. Jättefina bröst 😀 Patrik gjorde mina för snart 8 veckor sedan och allt har gått perfekt!
En fantastisk känsla att ha bröst! 🤭
Gilla

jeessee
Kvinna ·
Åh tack snälla tjejer vad glad jag blir :)
Tekla - helt ärligt så hade jag aldrig jätte jätte ont, jag tog morfintabletter 2 ggr och det var för att brösten kändes så hårda som att en elefant satt på bröstet. I övrigt så hade jag inte så ont,blev bättre efter 4e dagen. Men tyckte att det var skönt att få vara hemma men jag glömde inte att röra på mig så kom ihåg det du med :) jag blev tyvärr dålig av all medicin istället så jag var sjukskriven i 2 v.
Jag hade svårt att knäppa jeans fick jätteont i början och även att öppna "tunga" dörrar, såsom bildörr men så var det i Max 2 v nu är allt som vanligt för mig.
OM jag hade svårt o bestämma haha! De va de jobbigaste inför operationen men jag o Patrik diskuterade det många gånger vi tänkte på risker och bredden och allt och kom fram till att det skulle bli bra med 385. Är ganska nöjd ibland önskar jag bara att jag tagit lite större men jag är komplikationsfri so far så jag ska verkligen inte klaga. Lycka till allt kommer gå jättebra!! :)
Gilla

jeessee
Kvinna ·
Taxen det är en helt underbar känsla!! Och dina är såååå snygga stora och fina. Nästa gång jag opererar mig ska dom lätt få bli större ;) mina börjar mjukna till, antar att dina måste va rätt så klämvänliga nu;)
Gilla

LinaKos
Kvinna ·
Jätte snygga! Hoppas mina blir lika fina :) En fråga, har dina bröst blivit mindre eller större sedan op?
Gilla

Taxörat
Kvinna ·
jeessee skrev:
Taxen det är en helt underbar känsla!! Och dina är såååå snygga stora och fina. Nästa gång jag opererar mig ska dom lätt få bli större ;) mina börjar mjukna till, antar att dina måste va rätt så klämvänliga nu;)Tack! Ja dom är mjuka o klämvänliga nu. Jag har en bild som visar hur pass klämvänliga dom är 🤭
Gilla

jeessee
Kvinna ·
Lina - dina är med jättefina! Jag upplever mina som mindre men hoppas inte att dom blir mindre än så. Sen säger vissa att bakom bröst "ploppar fram" efter ett tag och det får man hoppas på. Jag hade önskat lite mer fyllighet upptill då jag gillar fejk looken men jag är ändå nöjd :)
WOW verkligen mjuka!! Åh längtar :)
Gilla

LinaKos
Kvinna ·
Ok :) Ja jag hoppas också på att se ska ploppa fram så småningom, hade gärna lagt i mer pm jag fick ångra mig ;)
Gilla

jeessee
Kvinna ·
Tycker du att dina bröst har blivit mindre LinaKos?
Gilla

LinaKos
Kvinna ·
Nja lite grann. Är väl för att svullnaden släppt efter. Hoppas som sagt de växer en del :)
Längtar verkligen till de har format och mjuknat så man kan ha bh och lire snygga kläder :)
Gilla