Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Anonym användare

Anonym användare

mina bilder 375cc proformaclinic (8

Bröstförstoring

Här kommer mina boobies :) äntligen har ja lyckats få in bilderna till datorn :D

18

Sortera efter

Anonym användare

Anonym användare

Ser jätte fina ut! Hur länge sen är det du gjorde dem?

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

tack:D den 23 september :) så typ 3 veckor sen :)

Gilla
Michaelai

Michaelai

Kvinna ·

grymt fina verkligen!!

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

tusen tack :)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Jätte snygga!

Gilla
Patte85

Patte85

Kvinna ·

Jätte fina! :)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Vad fina dom är =) Mina ser verkligen inte så fina ut och mina är också 3 veckor=/ 

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Sarimus skrev:

Vad fina dom är =) Mina ser verkligen inte så fina ut och mina är också 3 veckor=/ 

Samma här... =/

Dina ser ut att fallit på plats redan... Inte mina....

Grattis... =)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Tack allihop :) Är jätte glad änsålänge så får väl se hur det utvecklas sen :) (börjar redan tycka att de e små, fast var ute efter ett naturligt resultat så fy skäms på mej som känner så redan)

teamgreens & sarimus

tror ja har ett ganska bra läkkött eller nåt :S vet inte. Mitt ena har ju trillat på plats, men de ena har allt lite lite kvar, vilket stör mej, men de lär väl rättas till med tiden hoppas jag :)  även sett att många har blåmärken o så efteråt, de har ja inte haft nått, så de e nog väldigt väldigt olika från person tilll person hur lång tid det tar för läkningen.

Men slutresultatet blir förhoppningsvis kanoners för oss allihopa o de e ju huvudsaken :D:D

Gilla
Zezzan

Zezzan

Kvinna ·

Jätte fint! :) Hoppas den andra oxå trillar på plats snart då!

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Jag hade inte heller några blåmärken.

Men eftersom jag haft problem med att brösten kasat ner har jag fått en annan BH som sitter riktigt tajt och verkligen håller upp brösten. Får hoppas att det är pga den som dem inte trillat ner än. =)

Men jag är jätte nöjd än sålänge...

Gilla
Malin88

Malin88

Kvinna ·

kul o se hur dina ser ut! var jättefina, o på bara 7-10 dagar! tycker de passade din kropp jättebra! tycker inte du ska känna de är för små :) men vet hur de är, så kände jag med o känner ibland men man får tänka på hur stor skillnad de är från innan :)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Jag tycker att dom passar dig jätte fint, å så kul att höra att du mår bra efter op, det är ju det man undrar, hur man mår efter! Kram Camilla
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Var ser man bilderna i inläggen? Även om det är för tidigt för mig att se bilder borde jag väl ändå kunna se inkonen där bilden ligger eller ska man titta på ettt speciellt ställe? Fattar inte riktigt, någon som kan svara?

Gilla
Patte85

Patte85

Kvinna ·

Du måste vara silver medlem för att kunna se ikonerna också! mvh
Gilla
Liiina

Liiina

Kvinna ·

Superfina!!!

Ska opa mig hor Örjan på torsdag, har valt 400cc HP.
Hur brett mätte han dina bröst till?

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

får tacka igen :) var på proforma för återkoll igår :) Får börja använda bh så e sjukt lycklig! efter bara tre veckor :D han gav mej ett visitkort till en butik på maria torget där de visste precis hur han ville att bhn skulle sitta :) så de känns ju tipp toppen !

sarimus: de där med att man inte får blåmärken beror tydligen på en kombo av en skicklig kirurg och bra läkkött, eller ja... jag försökte iaf hävda för honom att ja hade bra läkkött^^ fast när man får blåmärken e de för att man börjar blöda eller nåt sånt :) kikade in dina boobies nu o ja förstår att du e nöjd! :D:D

ja säger bara en sak. Sillisar is the shit. såååå snyggt!

har även kikat in ärren... o blev chockad över att aaa.. de syndes ju inte ens :O  drog sakta bort tejpen o undrade bara aa när börjar ärret hur fan fick de in inlägget :O men örjan sa att de kan komma att synas mer nu snart, hör till läkningsprocessen :) däremot känner ja som små knölar i ärret, fast de förklarade han att de berodde på att de e 3 lager av stygn :O men att de försvinner snart :)

camilla71: jajje, ja har ju mått hur guldigt som helst efter open. :) de e så individuellt de där. morgonen som var värst i början , men sen när man lyckats ta sej upp o rört på sej ett tag så var de okej, iaf för mej :)

Malin88: dina tuttar e super snygga också! önskar att ja tagit pytte pytte lite störrre \,.,/(><) hahaha :D o dina tog väl också form tidigt eller blandar ja ihop dej me nån annan nu? :)

Gilla
Malin88

Malin88

Kvinna ·

tack :) ja så önskar nog många :) jo mina tog form rätt fort, min kirurg sa jag låg en vecka tidigare :)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem