Mini-undersökning: har du gjort ett bröstlyft? Missa inte att svara anonymt här!

happyjenniegbg

happyjenniegbg

Kvinna ·

Någon med 325 cc som hade 75 a innan OP ?

Bröstförstoring
Är det någon där ute som lagt in 325 cc ? som hade 75a innan Op ?:) skulle gärna vilja se bilder :)
bomba med svar :D
5

Sortera efter

Doris

Doris

Kvinna ·

Jag har anatomiska 350 cc och hade knappt a-kupa innan. Jag är lite längre än du och har mina framför men jag tror storleken blir ungefär densamma.
Gilla
LittleStar

LittleStar

Kvinna ·

Jag har precis lagt bakom (igår) 350 i ena och 375 i andra men hade en knapp A-kupa så det kanske blir ungefär samma. Dock är jag ju typ 25 cm längre än dig så dom ser troligtvis mkt mindre ut på mig, men har en före och efter bild på min sida där man ser lite iaf. :)
Gilla
happyjenniegbg

happyjenniegbg

Kvinna ·

ah okej kommer ni få en stor c kupa liten d ?:)
Gilla
Lingon

Lingon

Kvinna ·

Jag hade 75a (förmodligen fel underband) innan op och lade in 325cc. Jag lade framför men har nu 65e/f i bh-storlek. Dock är de inte så stora rent visuellt. :)
Gilla
happyjenniegbg

happyjenniegbg

Kvinna ·

asså okej :) så 325 cc bakom kommer se litet ut på mig ? elle va tror ni ? vill som sagt ha ett natrligt resultat men ändå känna att ja har bröst om ni förstår :)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem