
Smulis
Kvinna ·
23 sep, 2013
Någon mer som köpt dagens Groupon från Gerlee?
BröstförstoringJag hade kontakt med kliniken redan förra veckan då jag mer eller mindre hade bestämt mig för att det var hos dem jag ville göra min op.
De hintade om att det skulle komma en deal idag så jag fick lite svar på mina frågor och har en prel. tid bokad för op hos dem redan och idag kom dealen och jag har köpt den!
Hade vart kul att följas åt om det är fler som köpt den och kommer göra sin op där.
Jag har två barn och två ledsna tuttar efter dem och en viktnedgång. Jag har nu stått still på min nya vikt i ett år och slimmat den med fina muskler och tyckte det var dags med lite kärlek till brösten och att få en komplett kropp igen!
Jag har inte vart på konsultation ännu så vet inte vilken storlek jag ska ha, men en naturligt fint motsvarande stor C är väl tanken...gissar på runt 325-375 cc.
Sortera efter
Smulis
Kvinna ·
04 okt, 2013
Cayotes skrev:
Gjorde mina hos gerlee för 2 v sen!
Mary knudsen gjorde dom och är super nöjd!Gilla
tkn
Kvinna ·
03 jan, 2014
Jag köpte den.. ska opereras om 10 dagar :)
Gilla
Smulis
Kvinna ·
04 jan, 2014
tkn skrev:
Jag köpte den.. ska opereras om 10 dagar :)Gilla
tkn
Kvinna ·
04 jan, 2014
Ja jag tycker att bemötandet på konsultationen var jättebra.. Känner mig lugn och inte alls nervös som jag trodde jag skulle vara. Är superglad och exalterad. Blev rekommenderad 325-375cc, men har i efterhand känt att jag hellre lägger i "för mycket".. Är rädd att de kommer försvinna, då jag läst mycket om det? Så jag tror 400cc kommer bli lagom. Helt sjukt egentligen eftersom jag innan konsultationen ville ha 500-550cc. :P
Gilla
Taranee
Kvinna ·
04 jan, 2014
Hej!
Jag har också köpt dealen och ska opa mig där den 22 januari, är galet nervös men hoppas det går bra! Detsamma åt dig! :)
Gilla
tkn
Kvinna ·
04 jan, 2014
Det kommer säkert bli jättebra.. vad har du för strl nu? :)
Gilla
Smulis
Kvinna ·
04 jan, 2014
400 blir säkert bra, jag fick 70E i stl nu efter :)
Men prata om det noga innan, annars tar det vad ni bestämt. De lägger in det som passar, så anser de inte att 400 blir bra så kanske du får 375. Bra prata igenom det innan !
Gilla
tosselillan
Kvinna ·
04 jan, 2014
Har en vän som är sugen, men vart hittar hon dealen? Eller e det kanske redan för sent? (Tänkte skicka länken till henne då vi bor långt ifrån varandra)
Lycka till allihop!
Gilla
tosselillan
Kvinna ·
04 jan, 2014
Ah såg nyss att det var en gammal tråd, men tack ändå :)
Gilla
tkn
Kvinna ·
04 jan, 2014
Håll koll på Groupon.. den fanns ute nyss och innan i September. :)
Gilla
Smulis
Kvinna ·
04 jan, 2014
Det kommer nya då och då :)
Gilla
tosselillan
Kvinna ·
04 jan, 2014
Ah, hur menar du men "nyss"? Som igår eller som förra månaden?
Jag ska meddela henne det - stort tack!
Gilla
tkn
Kvinna ·
04 jan, 2014
Ah sorry.. kanske skulle varit lite mer konkret, så klart. Precis innan jul vet jag att de hade en deal ute.. :)
Gilla
tkn
Kvinna ·
04 jan, 2014
Säg till henne att registrera sig på Groupon så får hon det på mailen när de har ny deal :)
Gilla
Dolly96
Kvinna ·
05 jan, 2014
Det funkar för vssa om man bara nämner dealen också.
Gilla