
backtoboobs
Kvinna ·
Någon som har Låg profil anatomiska??
Jag funderar på vad som är båst att göra, jag har 12.9 cm i bröstbredd så vill ju då helst ha 13 cm inläggsbredd eller?? Patrik på L&E säger att låg är inte vanligt och blir inte nog put. Jag har bara skickat bilder dock, samma som jag har här. Låg profil har 3.8 cm put som jag känner är nog, jag har ju lite bröst redan. Vad tycker ni?
Sortera efter

Marina
Kvinna ·
Det viktiga är att i är överens om vilket resultat du kan få av det och vill ha, så att det överensstämmer. Utifrån min egen smak för naturliga bröst med skidbacke, så skulle jag ha gissat att du skulle få en fin byst med sådana. Men det viktiga är att ni talar samma språk; vet han hur du villl se ut efteråt? Har ni tittat på bilder?
Gilla

backtoboobs
Kvinna ·
Ja, jag var tydlig med att jag inte vill ha för stora och att jag vill att de ska se så naturliga ut som möjligt. Jag har ju inte träffat honom dock, bara mailat, jag bor lite långt bort för att bara gå in och prata.
Det blir förhoppningsvis op i höst så jag tänkte att jag kan ha konsultationen i samband med op.
Jag skickade också efter bild på fina bröst jag hittat så jag tror han är med på vad jag menar.
Jag vill bara inte ha jättemellanrum mellan brösten, men vill inte gå över 300g heller. Svårt!
Gilla