Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Nyma

Nyma

/ ·

Någon som har Nagor inplantat?

Bröstförstoring

Hej jag undrar om det finns någon här som har Nagor inplanerat? Å vad ni har elr haft för erfarenhet av de . Har fått ett erbjudande på en bröstförstoring med Nagor . Hittar inte så värst mycke å läsa på nätet . Tacksam för svar !!

6

Sortera efter

pinkapple

pinkapple

Kvinna ·

Ingen av de stora ledande klinikerna vad jag vet använder sig av nagor implantat nu. Lär ju finnas en anledning..
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Finns dom fortfarande? Jag op mig -02 och då användes nagor, jag fick kapselbildning flera år efter och fixade det. Sen kändes det konstigt igen och då bestämde jag mig för att ta ut dom, då visade det sig att implantatet jag inte haft problem med var sprucket! Ingen aning om hur länge jag gått med det så. Var utan implantat helt i nästan 4år och har nu lagt in nya, blev mentor denna gång
Gilla
Addi

Addi

Kvinna ·

Vart har du fått det erbjudandet?
Gilla
cihi

cihi

Kvinna ·

Fin-est i Finland gör mycket reklam för billiga plastikoperationer i Estland. De använder sig av Nagor. Jag var på en sådan konsultation hör i Finland där de ordnar resor till Estland men valde till slut att operera mig i Åbo. Blev 1000 euro mer att kosta, men kändes mycket tryggare.
Gilla
Addi

Addi

Kvinna ·

Jag vet att en klinik i gbg använder dom men verkar gå över mer och mer till motiva nämligen..
Gilla
Nyma

Nyma

/ ·

På akademikliniken. Men oooj det lät ju inte bra !
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem