
Lovisa88
Kvinna ·
Någon som ska eller har gjort 325 cc?
Hej:)
Är det ngn som har gjort 325 cc bakom muskeln? Vilken storlek har ni fått efter? jag har just nu 75B och tror jag kommer hamna på en c eller liten d cupa:) Nyfiken att höra vad andra fått för resultat!
Sortera efter

Salt26
Kvinna ·
Jag lade in anatomiska 255 MF och gick från 70a till 70C/D
Gilla

Lovisa88
Kvinna ·
Okej:) Blev du nöjd med resultatet? Känns ibland som att jag valt en för liten storlek när jag hör alla andra som lägger in 400 eller 500.. men är ju inte ute efter bomber heller;)..
Gilla

Y.A
Kvinna ·
Jag ska opereras imorgon och det blir 325 =) kan säga till hur de blir
Gilla

Ninako
Kvinna ·
Jag har lagt in 325 och storleken blev 75D, är jätte nöjd med det. Lagom stora :) Tidigare storlek var 75 liten B cupa.
Gilla

Smillan_
Kvinna ·
Hade liiiten 75A la in 330 cc,anatomiska blev en 75c :)
Gilla

Lovisa88
Kvinna ·
Tack för svar tjejer:) Väldigt intressant att höra. Alla har ju olika bröst o får olika resultat. Min kirurg sa att jag skulle bli en stor c, eventuellt en d cupa. Jag skulle vilja ha en d cupa, frågan är då om 325 blir för litet....? Min kirurg sa att 325 kommer bli fint på mig, åååå haha så jobbigt att vela, tankarna bara snurrar...;)
Gilla

Rumidz
Kvinna ·
Jag hade 70A(fel stl på underbandet)
Jag har nu 65E eller 60F. Gick upp ca 4 storlekar, visuellt är det nog en C kupa.
Jag är väldigt nöjd med storleken :)
Gilla