
swea
Kvinna ·
Någon som ska op i maj
Någon annan här som ska op i maj? Funderar på om det kanske e dumt att op så nära sommaren, men vill ju inte att somna blir förstörd pga att det händer något oväntat, men Patrik höljer sa till mig att det bara tag 1 månad sen är det läkt å man kan bada och gör allt som vanligt. Men jag är skeptisk! Någon som hört något annat?
Sortera efter

Opbröst
Kvinna ·

Tussen
Kvinna ·

Opbröst
Kvinna ·
Jag opereras i maj. Hoppas att det tar max 2 månader innan man kan leva som vanligt igen. Känns på gränsen för nära sommaren men vill inte förstöra skotersäsongen så utifrån det perspektivet är maj perfekt för mig :)
Man får räkna med att det tar några veckor att läka men tror ändå att man kan leva ungefär som vanligt efter 1 månad förhoppningsvis.

Viola78
Kvinna ·

Habi86
Kvinna ·

swea
Kvinna ·
ja ska me göra op i maj den 23.. ne max 1 månad sen kan du bada o allt.. har gjort op tidigare..

swea
Kvinna ·
Jag opereras 24 maj och har semester i mitten på juli. Förhoppningsvis är det värsta över så man kan bada och sola. Som jag längtar efter att få detta överstökat nu :)

FinaLina75
Kvinna ·