
justme
Kvinna ·
Någon som ska operera sig hos Dr. Gerlee??
Hej
Jag är en av dem som funderat på att köpa erbjudanten på groupon, någon mer som funderat? Eller någon där ute som redan opererat sig hos honom? Jag har en kompis som gjorde det förra året och hon är jätte nöjd över resultatet:) Om någon funderar eller viktigast om någon redan har opererat sig där, hur känns det? Kan man lita på dem? Är du nöjd och är det något du rekommenderar ??
Sortera efter

starshine
Kvinna ·
Finns massa Gerlee trådar. Sök så hittar du massor. Men jag opa mig där förra veckan. De är hur underbara som helst! Kram
Gilla

Anonym användare
Jag ska op i mars :) Nervöst som 17!
Gilla

justme
Kvinna ·
åh det är ju snart, tiden kommer gå fort:d spännande!!
Har du varit på konsulation??
Gilla

Anonym användare
:) Oooh fjärilar i magen!
Telefonkonsultation gjord!
Du då? :)
Gilla

aussie1
Kvinna ·
Opererade mig där i onsdags:) dom är underbara och jag är änsålänge jätte nöjd:D
Gilla

Anonym användare
:) Var du rädd innan, eller ja, typ svimmfärdig? :) Huu kittlar i magen ordentligt nu!
Grattis till lyckad OP!
Gilla

justme
Kvinna ·
hur känns det idag? fortfarande nöjd? Mår du bra? :)
Gilla

aussie1
Kvinna ·
Rouge- ne var rätt lugn innan:) var först efteråt när jag först mådde jättebra sen fick ett litet bakslag då jag var yr och annat:) mest förväntans full innan :D saknar den dagen!! Tack så mycket:)
Justme- jag mår bra och är nöjd och har fortfarande inget ont:) är som vanligt nu förutom att dom kan vara känsliga om man skulle råka komma åt dom eller få något på dem:) annars är allt som vanligt:) tack!
Gilla