
Anonym användare
Nån som lagt in ca 400cc som haft 70-75a innan?
Ni som haft haft 70-75a och lakt in ca 400cc, vad blev eran nya bh storlek?
C eller D??
Sortera efter

Anonym användare
Gilla

Citadellisa
Kvinna ·
Jag e inte op än men det blir mycket mer än c. Jag ska lägga in 345 bakom mellan å har idag a å frågade samma sak. Fick till svar d eller e kanske även f haha snacka om chockad =) fast har hört att silikon äter större bh storlekar. Så annat visuellt.
Gilla

Malin88
Kvinna ·
Räkna med 70E-70F. Man ökar ca en kupa per 100cc. Däremot kommer de inte se ut som e-fkupa visuellt. Inte vad många tror är en fkupa iaf. Man ska inte tänka nåt på bhstorlekar. En 70E är samma som 80C.
Gilla

Emeli
Kvinna ·
jag hade 75A / 75B i endel. La idag in 445cc :D men FRAMFÖR , och jag kommer nog hamna på F/G :)
Gilla

3lin
Kvinna ·
Hade 65A, fyllde inte ens ut det. Ligger i dagsläget på 65D/70C, men då har jag bara testat BH'ar från H&M och Cubus. Vet alltså inte min "riktiga" storlek.
Gilla

Emerald
Kvinna ·
Jag hade 75A och la in 390cc, och läkBHn jag fick med från kliniken är 80C. Så ungefär motsvarande 75D då? :)
Gilla

Anonym användare
Ok, tack för alla svar! :)
Gilla

Anonym användare
Visullt hoppas jag på c d kupa :)
Gilla

Ccarolinee
Kvinna ·
Jag har visuellt en ckupa men jag har 70 f har lagt in 400 hp bakom
Gilla
kanske ska tillägga att jag ska ha runda, bakom och high profil :)