
Amal Hayatlah
Kvinna ·
Näsoperation i Libanon
Ville bara dela med mig av lite erfarenheter! 17 december opererade jag näsan hos Dr Nabil Hokayem i Beirut,Libanon.
Otroligt nöjd över mitt resultat och otroligt glad över valet jag gjorde. Hjälper gärna till om någon har frågor om att operera sin näsa i Libanon!
Sortera efter

Cheesecake
Kvinna ·

Amal Hayatlah
Kvinna ·
Libanon är ett land som har både franska och engelska som andraspråk så det borde inte vara ett problem om du kan något utav de. Det med komplikationer är klurigt men jag vet att ifall de uppstår något så lär de fixa det åt dig, rykte bär väldigt långt hos dem så de gör allt för att du ska vara nöjd. Sen känner jag som sagt ett tiotal människor som opererats där och ingen har fått komplikationer så risken är väldigt liten. En risk som jag anser är väldigt värd att ta jämfört med Sverige och hur bra de är där.

Cheesecake
Kvinna ·
Ok! Tack! :)

Jmok90
Kvinna ·

Aaa123
Kvinna ·

annie sehlin
Kvinna ·

Jose944
Kvinna ·

nanafestis
Kvinna ·
Har sedan jag reggade här, också funderat på näsoperation utomlands i just Beirut eller Turkiet. Men vet inte om man vågar eftersom man ej kan språket, lär få åka dit själv och dessutom inte vet hur man bär sig åt om det uppstår komplikationer?