Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Nervös! Om några timmar smäller de!

Bröstförstoring

Hade ställt klockan på 8.30 men vaknade halv 5... Antar att nerverna spökar... Ska vara på kliniken 12.15 så nu blir de massa dötid iaf!... Jag är så sjukt nervös! Min pojkvän ligger och snarkar och de gör inte saken bättre, haha! Å så är jag hela tiden påväg för att hämta vatten, men nej de får jag ju inte. Så ja... Nu sitter jag här... Om några timmar ligger jag iaf där och den här gången hoppas jag att jag får mina drömbröst!

25

Sortera efter

sandra1987

sandra1987

Kvinna ·

Åh lycka till!!! :-) vet exakt hur du känner!!!
Gilla
Bo.obi

Bo.obi

Kvinna ·

Lycka till idag! kommer gå jätte bra!! Kram!

Gilla
zodiac

zodiac

Kvinna ·

Lycka till idag!! Det kommer att gå jätte bra !! 👍

Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Tack så jätte mkt alla! Kram på er!
Gilla
GoldenHeart

GoldenHeart

Kvinna ·

Lycka till!! :D

Gilla
elle90

elle90

Kvinna ·

Lycka till booboo :D

Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Tack tack! Fy jag är redan hungrig hur ska detta gå, haha! :)
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Förstår att du är nervös men snart så är det dax för dig. Ett stort lycka till!!

Gilla
Nattsudden

Nattsudden

Kvinna ·

Nu är det snart Dax:).. Håller tummarna!! Lycka till:)
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

åh spännande :D lycka till

Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Tack så mycket! Sitter i mitt rum nu med morgonrocken och Örjan var precis inne och ritade. Dom skulle bara äta vofflor, tack för ge ge mig haha!
Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Hej alla! Nu ligger jag här ny opererad. Allt har gått jätte bra och alla är super gulliga! Narkosläkaren Emma är guld värd! Så jävla gullig! Och Örjan, helt toppen! Delar rum med en super gullig tjej! Kan inte vara mer nöjd! Har dock ganska ont men men, totally worth it!
Gilla
Tösan

Tösan

Kvinna ·

Härligt!! Du har haft en lång tid av förväntan och längtan framför dig, nu ligger den bakom dig och i stället har du en spännande tid framför dig att följa dina nya, snygga boobisars utveckling. Roliga stunder i klädbutiken och framför spegeln har du oxå framför dig!! Grattis, ser fram emot att få se resultatet!

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Förstår att det är skönt att det är över. Men nu ska du se framåt, glädjas och njuta av dina nya bröst. Grattis igen!
Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Ja absolut! Mitt fula mellanrum från förra operationen är borta så jag är jätte nöjd! Väntar bara på att få ta av bhn och se hur de ser ut på riktigt! :)
Gilla
Sockertoppen

Sockertoppen

Kvinna ·

Åh vad spännande! Får man se lite bilder sen?? :)

Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Absolut! Ska kolla med Örjan om han kan skicka mina förebilder där de syns bäst sen tänkte jag lägga ut utvecklingen vecka för vecka :)
Gilla
Sockertoppen

Sockertoppen

Kvinna ·

Vad kul!

Vad har du för allergan implantat?

Jag funderar på att lägga in allergan soft touch, hp, coh2, framför... är det de du har?

Det ska iaf bli skitroligt att följa dig och dina boobisars utveckling :)

Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Jo jag har soft touch framför 485 hp... Är super nöjd! Älskar dom redan! Haha
Gilla
BooBoo

BooBoo

Kvinna ·

Vad kul att du är inne på samma bana :).. Undrar du något så är det bara att skicka ett pm, svarar gärna på frågor å så. Nu är dom ju bara 2 dagar gamla och rätt svullna så bilderna blir kanske inte rättvisa men ska försöka lägga ut vecka för vecka så kan du se :)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem