
10maj
Man ·
Ni med Perthese
Ni som har Perthese, är ni nöjda? Upplever ni att brösten försvinner i kläder?
Sortera efter

Sjörövare
Kvinna ·

Lucky
Kvinna ·
Jag funderar också lite över det, ska ha perthese men känner mig lite osäker om man ska välja mentor istället! Sjörövare: Tror du att brösten försvinner om man ska ha hög profil?

Lizzie
Kvinna ·
Jag har mellanprofil och jag upplever inte heller att mina försvinner:) Är jättenöjd med mina perthese:))

10maj
Man ·

Malin88
Kvinna ·

twinky
Kvinna ·
Mina perthese försvann inte i kläder däremot hade jag mer skidbacke än med mentor coh 2 och allergan soft touch. Jag gillar att ha lite mer volym upptill men vill man ha så naturligt som möjligt är perthese att föredra.

10maj
Man ·
Det blir nog mentor coh 2 .. men implantanten är 14 breda och jag är 13,8 min kirurg tyckte den var lite för bred för mig. Vet i tusan hur jag ska göra..

Malin88
Kvinna ·

10maj
Man ·

Malin88
Kvinna ·

10maj
Man ·
Jag tycker absolut inte att mina försvinner, är väldigt nöjd med dem. Fast nu har jag ultra hög profil, så vet inte om det gör lite att de inte känns så platta.