Mini-undersökning: har du gjort ett bröstlyft? Missa inte att svara anonymt här!

NYCL

NYCL

Kvinna ·

Ni som opererat er på art clinic i Uppsala, är ni nöjda?

Bröstförstoring

Läst runt nu i veckor och bestämt mig för att boka konsultation på art clinic i Uppsala, tvekar mellan den och Proformakliniken i Stockholm. Vill gärna höra era erfarenheter om nån av er vart till något av dessa ställen. Har 65AA nu och känner att det är dax för mig att få känna mig kvinnlig nu :)

2

Sortera efter

Ina22

Ina22

Kvinna ·

När har du din konsultation, jag har också bokat tid i Uppsala på Art...ska dit den 1/10....längtar verkligen.

Jag har letat massor med info o det är Art som ligger närmast hem, men jag är också intresserad av Bellakliniken, o citadell....nackdelen är ju att det är så väldigt långt hemifrån.

Tyvärr har jag inte så mkt info till dig utan har mest läst possitivt om kliniken.

Lycka till!

Gilla
NYCL

NYCL

Kvinna ·

Hade min konsultation den 10/9 med Dr Aili. Har också mest bara läst positivt om den kliniken, tror faktiskt inte jag läst ett enda negativt inlägg alls om Art clinic i Uppsala. Jag gick iallafall supeenöjd från konsultationen då jag tyckte att Aili verkligen tog tid och förklarade allt ganska detaljerat om alla olika inlägg, för- och nackdelar med de olika inläggen och vart man lägger ärren. Kändes seriös och lät allting ta sin tid utan att stressa mig (då var jag kvar längre än den bokade tiden). Funderade på att boka en konsultation på proformakliniken också, men allt kändes bara helt rätt efter jag träffat Dr Aili så jag valde att gå på magkänslan och bokade en tid för operation där i oktober :) Tack så mycket och detsamma! :)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem