
GoldenHeart
Kvinna ·
Nu är mina nya bröst på plats!
Opererades igår på Citadellkliniken och kom hem idag. Allt gick jättebra och jag har inte speciellt ont (peppar, peppar), mest ont i ryggen faktiskt.
Just nu vill jag bara att dagarna ska flyga iväg så att jag kan röra mig någorlunda obehindrat och inte vara så stel. Hoppas verkligen att det blir lättare för var dag som går 🙂
Har inte orkat foto mina nya vänner, men det kommer kanske. De är inte speciellt fina i formen än, helt blslagna, lite dubbelbröst, spetsiga och spända, men jag gillar dem ändå! 😀
Sortera efter

Emelieen
Kvinna ·

Anonym användare
grattis :D Dom forandrats mycket, dom førsta dagana e aldrig kul. Men jag tyckte du var JATTE rød på dom, aldrig sett så dær røda forut. Vad e det?

GoldenHeart
Kvinna ·
Emelieen; Nice! :D Mina är inte så kul att känna på än.. Väldigt ömma.
Julklapp; Ja, de är jätteröda. Det är som blåmärken - fast röda. Jag brukar få det och så får jag blmärken jättelätt också, så jag var förberedd på att det skulle se lite hemskt ut på brösten. Jörg sa att det iaf inte kunde bli värre (Haha!) och att det försvinner efterhand. Inget farligt alltså :)

Anonym användare
okej :o) vad bra, blir spannande och se hur dom blir sen :D

GoldenHeart
Kvinna ·
:) Ska lägga upp fler bilder om ett par dagar, eller iaf någon vecka :)

Anonym användare
:D kul! gleder mej at se :D
Tack så mkt! :) jag kan inte sluta att titta och känna, haha ;)