
Anonym användare
Ny opererad
Igår gjorde jag äntligen min operation . La in 375 cc och är nöjd än så länge nu när de e uppsvullet. Opererade mig på en helt ny klinik här i Örebro av dr dhafir och kan varmt rekommendera honom . Kände mig så otroligt omhändertagen av bra personal. Hade velat krama allihopa innan jag åkte men var för illamående. Ville bara skriva av mig . Har sjukt ont men jätteglad
Sortera efter

september1214
Kvinna ·

Anonym användare

Emma Sofia
Kvinna ·

Anonym användare

Emma Sofia
Kvinna ·
Jag gjorde min på Reformedica för många år sedan. La in 300 cc koksaltsimplantat. Jag minns att jag hade jätteont och fick mycket hjälp hemma. Tror det värsta gav sig efter typ två veckor. Men kände då och känner än idag att det verkligen var värt det. Nu, efter andra operationen hade jag inte alls lika ont. Det är så himla olika från person till person men det var en sån lättnad första gången. Äntligen, liksom! :)

Alx
Kvinna ·

Anonym användare

Anonym användare

Alx
Kvinna ·

Anonym användare

Anonym användare
Hej, är också intressead av bröst op, hur har det gått för dig? Rekomenderar du Clinic perfekta, vad fick du betala och vad ingick (bh etc.)? :)

Anonym användare
Hej, är också intressead av bröst op, hur har det gått för dig? Rekomenderar du Clinic perfekta, vad fick du betala och vad ingick (bh etc.)? :) såååå nyfiken :D