Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
pojkmorsan

pojkmorsan

Kvinna ·

nya BH:ar och dermal anchor satta ;)

Kläder: operationsplagg, BH mm

Tänkte visa två nya bh:ar från change som jag gillar super mycket! sen har ja satt två dermal anchor mellan brösten om någon är nyfiken på det ;)

9

Sortera efter

LipziL

LipziL

Man ·

jag gillar det!!

Gilla
Nyfikan

Nyfikan

Kvinna ·

Så himla snyggt!! Vill med ha när mina är läkta och färdiga!!
Gilla
pojkmorsan

pojkmorsan

Kvinna ·

Tack :)
Gilla
Sjörövare

Sjörövare

Kvinna ·

Åh så fint!! Både bharna och dermal :D 

Gilla
Opticruise

Opticruise

Kvinna ·

OOOHHHH!! va läckert ,vill oxå ha!!!💋  Är verkligen ingen piercing eller tatoo tjej men det där är GRYMT!! Vad fick du betala??

Förlåt men var du fortfarande intresserad av Wonderbran? Har liksom helt glömt 💡

Bh:arna va snygga med,du har potential för en grym klyfta..🤭

Gilla
Sweedie

Sweedie

Kvinna ·

GPC? Såg en tjej med piercingar ungefär där Du har dom i väntrummet på Gerlee Plastikkirurgi när jag var där? Var det kanske Du?

I alla fall tycker jag det är skitläckert... och jag har verkligen aldrig varit mycket för piercingar - utom möjligtvis en i naveln (om man har figuren för det).

Gilla
pojkmorsan

pojkmorsan

Kvinna ·

Tack tjejer jag är super nöjd ;) inte jag hos gerlee ;)! Jag är absolut sugen på wonderbran :) dermalsen betala jag 400 st för Men dom är lite dyrare annars men jag är stammis hos tatueran ;)
Gilla
GoldenHeart

GoldenHeart

Kvinna ·

Sjukt snyggt!! Allt är snyggt, brösten, dermal och bh! LOVE IT!

Gilla
Atomkrasch

Atomkrasch

Kvinna ·

åh va fint det blev med dermal där mellan brösten, är själv helt fixerad vid att göra såna men ska opereras den 14e så det är lika bra att vänta.

Det där va verkligen jättefint!

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem