
Nezz79
Kvinna ·
ojämn nivå på brösten
Asså.. jag försöker ha is i magen ch tänka att jag bara är 8 dagar efter min operation men efter minilyftet har jag så klart lite skrynklighet runt vårtgårdar som gör mig nervös - idag ser jag att det är en nivåskillnad på brösten.
Jag VET att det är för tidigt att säga ngt om slutresultatet - men hörrni tjejer.. finns det någon här som haft nivåskillnad och det har fixat till sig av sig själv?
Sortera efter

Tjock
Kvinna ·

Nezz79
Kvinna ·
Åh.. har dina gjort det? Hade du lika mkt i skillnad möjligtvis och du har ingen bild att bjuda på ?

Tjock
Kvinna ·
Jag har tittat igenom nu och hade tydligen inte nån bra bild på det:p Inte riktigt lika mkt, men var en hel del:)
Jag tyckte mina var väldigt "snea" förra veckan, men har rättat till sig rätt mkt den här veckan. Den som va längre upp har liksom hängt till sig :p