
Anonym användare
16 okt, 2010
Olika stora bröst
BröstförstoringHej på er! Opererade mina bröst för 3 veckor sedan. Nu efter en tid är det ena bröstet större än det andra. Det är dessutom mjukare och ser mer naturligt ut. Kan det vara så att det mindre bröstet inte har "trillat" ner och att muskeln på den sidan kämpar emot. Är det någon annan som har samma erfarenhet. Blir ju orolig att det alltid kommer att vara så här. Mycket tacksam för svar.
Sortera efter
Malin88
Kvinna ·
16 okt, 2010
Anonym användare
16 okt, 2010
Malin88
Kvinna ·
16 okt, 2010
de tror jag säkert de gör när båda lagt sig riktigt :) om man har olika stora från början får man nog ofta de efter. men jag känner att de högra ligger lite före i utvecklingen o de vänstra nästan har kommit lika långt :)
Anonym användare
16 okt, 2010
Anonym användare
16 okt, 2010
Det är precis samma på mig. Inte jättestor storleks skillnad men man märker att mitt vänstra ligger lite efter i utvecklingen. Man får hoppas att det rättar till sig. Men svårt med tålamodet ibland. :P
kram
Malin88
Kvinna ·
16 okt, 2010
Anonym användare
16 okt, 2010
Malin88
Kvinna ·
16 okt, 2010
Anonym användare
16 okt, 2010
Mitt vänstra är också mindre och sitter lite högre än mitt högra. Op:ades för 3 veckor och 4 dagar sen. Man blir ju orolig att det ska förbli så här. Men det är väl bara att vänta och se=) Känns skönt iaf som sagt att man inte är ensam.
Anonym användare
17 okt, 2010
Usch ja, jag vet precis hur du känner det. Men vi får hålla ut och hoppas på det bästa :-)
mitt ena är oclså så, såg idag att mitt ena har mer skidbacke od e andra värker lite o är ömt. Tror de kan ta ett litet tag tills de blir lika :) de läker ju ofta i olika takt :)