
Insolance
Kvinna ·
Önskar tips på bra sport BH efter op. :-)
På min klinik fick man ha med egen Bh att ha efter op. Jag hade med en abecita reversible seamless sport top. Beställde två såna på nätet. Jättesköna! Sitter här med 4 dagar gamla bröst och känner att jag nog behöver beställa några fler att ha o byta med. Någon som har tips på bra märke/modell? Kan ju va kul med lite variation :-) har inga gigantiska bröst, utan la in 275 cc (hoppas på att resultatet blir en välfylld b/ liten c kanske)
Sortera efter

carro2002
Kvinna ·
Abecita kimberly kör jag på superskön!:)
Gilla

maaetilda
Kvinna ·
Jag undrar också lite om bra toppar som man kan använda efter op :)
Gilla

Kayrin
Kvinna ·
Som ovan brukar flera rekommendera den, har ingen själv men :)
Vet att panache sophie är en bra också, jag har inte beställt min där heller :D haha
Dina är rätt nya så det kanske är svårt att veta storlek än, det händer rätt mycke dom första veckorna. Jag kör fortfarande med mina läkbh när jag är hemma/jobbar/sover. Dom köpte jag på kliniken..
Nu har jag några amningsbhar och en freya som jag använder vid tillfällen jag vill ha någt fint:P
Gilla

BlueAnemone
Kvinna ·
Hänger på här, håller ju på och planerar till nästa år iof men vill ha bra koll innan :) vet någon om man får med sig en bh från proforma? Och om man kan köpa fler från dom?
Gilla