
Boobydoll
Kvinna ·
OP på Citadell imorgon!
Ni har ingen aning om hur nervös jag är..
Livet är så bra just nu så jag får dödsångest för att det känns som att nått kommer gå fel, man kan inte ha det såhär bra, eller?
Jag vet inte riktigt hur jag skall förbereda mig.
Jag vet att jag ska duscha i bakteriedödande på kliniken men ska jag duscha håret hemma innan för det kommer jag ju inte kunna göra på några dagar sen..?
Ska jag äta eller dricka nått speciellt nu innan fastan börjar?
Vad ska jag tänka på? Vad har jag glömt? Vilket tips kan jag behöva?
Hjälp vad nervös och stressad jag är!
Sortera efter

Anonym användare

Anonym användare
Lycka till tjejer! Allt kommer säkert gå jättebra! :D

annzz
Kvinna ·

Kissemissen
Kvinna ·
Jag ska opas på Proforma imorgon. Känner mig ganska lugn just nu. Har dock varit mycke nervös tidigare.. Nervositeten kommer väl tillbaka imorgon bitti! :S

Anonym användare
Babydoll: Det kommer att gå sååå bra så! Ta med dig så lite grejer som möjligt är mitt tips! jag åkte iofs hem samma dag som operationen.
Mjukisbrallor en luvtröja med dragkedja, ingen BH, uppsatt hår i en boll, solbrillor, halstabletter (man kan känna lite halsbränna efter man haft en slang i halsen), nån tidning , mobil och nått gott godis!=)
Lycka till, massa kramar till dig och Maggan87 som båda opererar sig imorgon, ska tänka på er!!

Boobydoll
Kvinna ·
Tack tjejer!!
Ni är guld värda :) Känner mig mycket lugnare nu när jag läst detta <3
Skrev ner alla era tips på checklistan, toppen! 👍
Lycka till Maggan!!
TTYT

Boobydoll
Kvinna ·
Lycka till Kissemissen! Jag håller tummarna för oss nu ;)

Anonym användare
Lycka till, allt kommer säkert att gå jättebra :)

Anonym användare
Hur har allt gått för dig idag?

Boobydoll
Kvinna ·
Hej jag ska oxå opas på Citadell imorrn, och förstår att du e jättenervös det e jag oxå. Men försök ta det lungt och stressa inte upp dig, det har jag intalat mig själv i en vecka nu haha! Det kommer gå jätte bra. Vilken tid ska du vara där?