
diivaa
Man ·
Opad och klar :)
Nu har jag kommit hem från kliniken, allt gick bra och har inte så jätteont. 425cc blev det, har inte orkat kolla på brösten än och sen är jag väldigt tejpad också.. Får skriva mer när jag piggnat till lite :)
Sortera efter

Magic-
Kvinna ·

Annette33
Kvinna ·
Härligt för dig att du har ditt gjort! Jag ser att du har åkt hem samma dag som op, det ska jag också göra.
Hur lång tid tog allt för dig, från det du kom till det att du lämnade kliniken?
Har du bakomplacering?

swee
Kvinna ·
Väntar med spänning på op story :)

diivaa
Man ·
Magic: Tack för tipset, ska tänka på det, har en väldigt dålig rygg så det kommer nog till användning :)
Anette33: Det var rätt skönt att lämna kliniken idag, var rastlös när jag vaknade typ haha... Jag var på kliniken strax innan 8, vaknade vid halv 9 och var på väg hem ca halv 1 tror jag.. Så det gick rätt fort. Japp, jag har bakom:)

Magic-
Kvinna ·
Hoppas de hjälper!
Grattiiiss till dina nya vänner!! Jag kände inte heller så mycket på självaste op dagen, för mig kom smärtan dagen efter då hade jag ett helvete. Vila så mycke du kan, ett råd. lägg en varm vete kudde under ryggen så du inte blir stel! ja hann bli helt stel i ryggen och fick jätte mycke smärtor, men en tjej här på forumet gav mig rådet.. o de känns mycke bättre.. önska ja gjorde de redan från början.