
chokladpuff
Kvinna ·
opas på Läkarhuset om några dagar, nån annan?
Någon mer som ska opereras på Läkarhuset i Uppsala nu i janiari? :)
Eller någon som redan gjort det kanske?
Sortera efter

Tantjs
Kvinna ·

Kilia01
Kvinna ·
Jag ska dit 22 jan :) Börjar bli lite nervös, men vad jag längtar!!

chokladpuff
Kvinna ·
Hur stor är du och vad för storlek ska du lägga in kilia01? och vad tycker du om marianne? :) Jag känner mig säker men skönt att höra från andra med!
Vad har du fått för strul tantjs?

chokladpuff
Kvinna ·
Kan ni svara på om man ska ha med sig egen läknings-bh dit att ha efter operation eller får man de av dem? Tänkt köpa en men vet inte vad för storlek jag ska välja :S

Tantjs
Kvinna ·

Tantjs
Kvinna ·

Tantjs
Kvinna ·

Kilia01
Kvinna ·
Jag är 165 cm lång och har 75A i bh-storlek nu. Vill att det ska se så naturligt ut som möjligt och satsar på C-kupa. Marianne vill lägga ina 275 eller 300. Jag vet ännu inte vad jag ska välja....Vilken profil jag ska ha vet jag inte, det pratade vi inte om på konsultationen men ska ringa dit i veckan och höra.
Marianne tyckte jag om från första sekunden jag träffade henne, känns som rätt val att göra brösten där!

chokladpuff
Kvinna ·
Verkar vara lika nästan för oss då Kilia01, nästan lika lng och samma önskemål. På mig ville hon inte lägga in mer än 300 om de skulle bli naturligt, men velar ändå mella 300-350.. Hört att 50 försvinner när man lägger bakom och vill ju inte ha mindre än väntat :) Två dagar kvar så för bestämma mig snart!