
DelilahRose
Kvinna ·
07 feb, 2019
Operation hos P-O Haraldsson
Hej! Jag funderar på att operera min näsa. Har läst väldigt mycket och gjort mycket research på vilken kirurg som är bäst. Genom allt det jag läst verkar P-O Haraldsson helt klart bäst då jag inte läst något negativt om honom överhuvudtaget. Men det tycker jag även känns lite konstigt.. Jag är super nervös och ärligt talat livrädd över att få en misslyckad operation och komma ifrån kliniken med en sämre näsa än vad jag kom dit med! Om någon har erfarenhet av P-O så skulle jag jättegärna vilja höra det!! :)
Sortera efter

Mezzo
Kvinna ·
07 feb, 2019

DelilahRose
Kvinna ·
07 feb, 2019
Opererade mig hos P.O Haraldsson för 2 dagar sedan. Så här långt är jag jättenöjd med hela processen. Väldigt trevlig klinik. Var vaken hela operationen och det kändes helt lugnt. Nu kan jag inte säga så mycket om resultatet än men av det jag ser hittills är jag jättenöjd. Känner mig helt trygg i mitt val av kirurg.

Mezzo
Kvinna ·
07 feb, 2019

Aurencia
Kvinna ·
07 feb, 2019

Mezzo
Kvinna ·
07 feb, 2019

DelilahRose
Kvinna ·
08 feb, 2019
Jag har/hade en "box" näsa. Alltså bred tipp som en fyrkant istället för triangel. Samt ej jämn näsrygg. Svår operation tydligen men extra svår då jag även har mycket tjock hud. avskytt min näsa hela livet så är bara glad att man kunde göra nått. De flesta bilder man ser är ju de med stora näsor med "puckel".

Mezzo
Kvinna ·
08 feb, 2019

ANCA
Kvinna ·
10 feb, 2019

Mezzo
Kvinna ·
26 feb, 2019

ANCA
Kvinna ·
19 mar, 2019

Prinsessan
Kvinna ·
28 maj, 2019