
Lokatten
Kvinna ·
Operation i tisdags - bilder och OP story uppe nu
Tjihoooooooooo!! Äntligen har jag bröst, går omkring med ett fånigt leende på läpparna och är nära på att gråta glädjetårar hela tiden. Är så nöjd redan och har inte alls särskilt ont, mest i ryggen då jag inte är van vid att sova som en pinne på rygg.
Vad tycker ni? Själv är jag gryyyyyyyyyymt nöjd!
Sortera efter

Tösan
Kvinna ·
Gilla

Ninis
Kvinna ·
Hej, Jätte fina, grattis! Dom ser bra ut redan efter en dag :)
Gilla

bewi
Kvinna ·
Grattis!!! Ser jättebra ut redan :)
Gilla

Anonym användare
Jag drömmer om en bröstförstoring och har länge kollat olika alternativ... Det är svårt att veta vilka kliniker som är pålitliga. Eftersom jag dagligen hänger med erbjudanden från Groupon hittar jag en del rabattkoder där för stockholm men jag har fortfarande inte gjort nåt. Jag har svårt för att ta beslutet!
Gilla

Längtar större
Kvinna ·
Härligt!!! Hoppas du mår bra! Det är en underbar känsla att ha bröst när man inte hade nåt där innan :)
Gilla
Fina!!! Och ännu finare kommer de att bli!!! Klart du ska vara nöjd!! Visst svävar man på små rosa moln efteråt ;) Gissar att spegeln används rätt flitigt just nu? :) GRATTIS!