
awla
Kvinna ·
Opererats av Helena sveindottir på citadell?
Hej! Undrar om det är några här inne som har opererat sig hos Helena sveindottir på citadellkliniken? Någon som vill dela med sig av sina erfarenheter? :) kanske någon som har gjort både förminskning/bröstlyft och implantat hos henne? Tack för svar :)
Sortera efter

Fia82
Kvinna ·

awla
Kvinna ·

Fia82
Kvinna ·
Jag hade rejält ont de första fyra/fem dagarna och var ganska avtrubbad av alla mediciner. Jag tror att du kan återgå till studierna efter några dagar. Ont i brösten och ryggen hade jag i ca 10 dagar, men de första dagarna var värst. Nu har jag mest obehag av tortyrbh:n och tyckförbandet. Det är jobbigt att ligga på rygg, men det går bättre och bättre. Resultatet är jag jättenöjd med och det är ju det viktigaste :-) Lycka till!

Delilah
Kvinna ·

Turkos
Kvinna ·
Hej! Jag har gjort en bröstförstoring för 2 1/2 v sedan hos henne. Jag e jättenöjd :-) Hon e en duktig kirurg som dessutom har ett hjärta av guld. Alltid trevlig och tillmötesgående. Henne kan jag varmt rekomendera.