Välkommen till nya Plastikoperationsforum
Tuttlina profilbild

Tuttlina

Kvinna ·

26 sep, 2025

Opererats i onsdag - någon mer?

Bröstförstoring

Hej, någon mer än jag som gjort en bröstförstoring och vill dela erfarenheter? Jag gjorde min i onsdags och har haft lite blandade erfarenheter på min korta tid som nyopererad 😅. Bland annat verkar jag inte tåla smärtlindringen men klarar mig fint på Alvedon just nu. Största utmaningen är nog att ta det lugnt och inte överanstränga mig. Märker att jag lätt hamnar där. Nån som känner igen sig eller bara vill dela tankar så går det bra att höra av sig ☺️☺️

Sortera efter

Beasty98 profilbild

Beasty98

Kvinna ·

27 sep, 2025

Spännande! Jag ska opereras på måndag 29/9 så vi kan nog följas åt i vår resa 😄 Jag har valt motiva ergonomix mini 245cc, framför muskeln. Vad har du? Var gjorde du din operation?

0 Gilla

Tuttlina profilbild

Tuttlina

Kvinna

·

28 sep, 2025

Åh spännande! Då är du inte långt efter mig 😃. Jag gjorde på nordiska kliniken, Pehr Sommar och det blev Mentor droppformade bakom muskel 422cc pga att jag inte ville lyfta utan fylla ut mina tomma stackars hudpåsar (kanske lite överdrivet) på framsidan av kroppen 😝.

0 Gilla

Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem