
Bubblan767
Kvinna ·
Örjan Gribbe bröst 1 månad gamla *bilder*
Mina boobisar har fyllt 1 månad och jag är så nöjd med hur de har blivit. Man är ju alltid osäker innan och har ingen aning om hur resultatet blir. Härom dagen solade jag i bikini för första gången och jag kände mig som en gudinna. Ser verkligen fram emot denna sommar och kunna gå på stranden utan att känna mig ful och obekväm. Trevlig sommar önskar jag er alla!
Sortera efter

Lemonpie
Kvinna ·
Grattis boobisarna! Hihi, det låter helt underbart!! Och vad skönt det är att kunna glädjas med er här inne, som har fått era operationer och är så nöjda. 😎
Önskar dig också en trevlig sommar och njut nu ordentligt av ditt nya jag!
Gilla

Summer
Kvinna ·
Grattis!!
Såå fina och stl passade verkligen dig perfekt!!
Gilla

malinmady
Kvinna ·
Kan man sola efter en månad??:)) kanske ska utomlands till hösten vet ej när än. Så det kan ju va bra ocj veta när man kan bada och sola? Btw grattis till dina nya tuttar :D
Gilla

Bubblan767
Kvinna ·
Tack tjejer:)
malinmady- jag var på återbesök efter 3 v och då fick jag ok på att både sola och bada. Men man ska tejpa över ärren eller täcka till med bikini/linne i 1 år efter op när man ska sola. Det är för att inte ärren ska bli mörka och synliga.
Gilla

malinmady
Kvinna ·
Okej :)) låter ju jätte btära. Då kan jag nog åkeäa med på semestern. Tack för svaret :D
Gilla