
Anonym användare
Otursdag fredag 13 april?? Nej min lyckodag!!!
Äntligen är dagen här som jag har drömt, tänkt på så mycket. Trodde aldrig att denna dag skulle bli verklighet!!
Men jag bestämde mig! Jag ska ha en byst som jag är nöjd med!° Bryr mig inte alls om att jag är en äldre kvinna! Andra får tycka vad de vill!
Jag vill kunna njuta och tycka att jag är en vacker kvinna i mina bästa år och att jag har en byst som jag är stolt över!
Jag har inte sett någon i min ålder här på forumet men jag vet att det finns fler än jag. Lite synd att de inte syns här, tycker jag.
Fredagen den 13 april, otursdag? Nej inte för mig, det här kommer att bli min lyckodag!!
Har precis duschat för andra gången och ska sedan åka till min klinik, Laser & Estetik, Stockholm. Ska vara där kl.10.30. Sovit ganska så bra inatt, inte så nervös alls, bara förväntansfull. Men usch vad det kliar på kroppen av Hibiscrub!!!
Men jag undrar om det finns något skåp där så man kan låsa in sina saker? Ska ringa dit nu.
De ringde mig igår och ville påminna mig om att inte äta något innan.
Tydligen så är det många som gör det. Det är så lätt att glömma och sen är man nervös och då tänker man inte alls.
Ikväll har jag mina drömbröst!
Sortera efter

Lizzie
Kvinna ·

saraJh
Kvinna ·

kribbo
Kvinna ·

GoldenHeart
Kvinna ·
Härligt att dagen äntligen är här! Stort lycka till! Det är en turdag idag, det vet ju alla ;)

luppisen
Kvinna ·
Va roligt! Lycka till!!!👍
Jag är 46 och har nyss varit på OP (20.3)
Mår oförskämt bra och är jättenöjd!!
Hör gärna av dig o berätta hur det gick!!
Styrkekramar!!

Nattsudden
Kvinna ·

Anonym användare

Anonym användare

JossanN
Kvinna ·
Grattis och lycka till!! :)

FrökenB
Kvinna ·
Åh vilken härlig inställning! Stort lycka till idag, o uppdatera här så fort du orkar o hinner :)
Jag vet inte hur gammal du är, själv är jag 39 så jag hör också till de "äldre" här på POF. Har dock velat göra op sen 10-15 år tillbaka och inte vågat...men nujäklar är det dags, jag vill också ha bröst för idagsläget känns det som att jag saknar något vitalt! Har hindrat mig många gånger o tycker det är supertrist att aldrig kunna köpa nya bikinis, BHs osv. Är verkligen jätteglad för din skull, wow vad häftigt det måste vara att vakna upp senare idag o ha tuttar :)

mowgli
Kvinna ·
Hoppas allt gått bra för dig idag!🙂
Vill höra allt sen!

micka
Kvinna ·

Anonym användare

Anonym användare

AnifareS
Kvinna ·
Va kul:) Tycker det är bra ju mer blandad ålder det är här jag:) Skönt för dig att du inte bryr dig om vad andra tycker,för det ska du inte göra ´heller🤭Finns väll ingen åldersgräns för oss tjejer att sluta ta hand om oss själva o investera i oss själva,klart vi ska göra det👍Stooort lycka till till dig i dag,så spännanade:) Kom gärna med en uppdatering när du orkar o berätta hur det gått o hur du mår
Lycka till👍