
DubaiLady
Kvinna ·
Paketpris på Citadell
Hej!
Undrar om man får paketpris på Citadellkliniken om man gör flera ingrepp samtidigt.Har funderat att göra bukplastik och ankarlyft med bröstförstoring samtidigt.
Sortera efter

Fia1981
Kvinna ·
Gilla

DubaiLady
Kvinna ·
Tack så mycket för din svar,ska på konsultation den15/10 och då ska vi förhandla :)
Gilla

Jolly
Kvinna ·
Skriver liv i denna tråd igen. Paketpris på citadell för stor bukplastik samt bröstförstoring, nån som vet var det kan landa på?! Tänker de har ju så låga priser överlag att de kanske inte ger någon rabatt..
Gilla

karroJ
Kvinna ·
Jag ska betala 82000:- för full bukplastik och bröstförstoring, så det blir 9000:- i rabatt
Gilla

Jolly
Kvinna ·
Tack KarroJ! Det skiljer ju bara tusenlappar från vad Art Clinic tar för enbart bukplastiken..
Gilla

Timglas26
Kvinna ·
Jag kommer betala 94000 för bröstlyft plus implantat och stor buk på citadell :) Vem ska du på konsultation hos?
Gilla
Yes det kan man få. Tro det var ca 10% i rabatt om man jämör 2 separata op.
För lyft (utan inlägg) och buk tror jag att jag fick pris på 64000:-. Blev en buk för mig på 42000:-.
Sparar till ett lyft med inlägg framöver, går på ca 50000:- så med facithand hade det lönat sig att göra samtidigt men jag var inte redo då.