
baru
Kvinna ·
Paniiiiik! Operation imorgon och har blivit förkyld!
Jag ska opereras imorgon och har börjat bli förkyld nu... Har inte ont i halsen utan det sitter i näsan än så länge. Vad göra jag? :S Om jag avbokar operationen idag så måste jag betala en avgift på 6000 kr! :S
Sortera efter

asajohansson18
Kvinna ·

baru
Kvinna ·

Anonym användare

floppan
Kvinna ·
Du behöver väl inte AV- boka, utan bara OM- boka operationen? Der ska inte behöva kosta något. Förkyld kan vi all bli, men det är inte så bra att bli sövd då! Vad säger kliniken??
Krya på dig :)

Pygme
Kvinna ·

Ellmay
Kvinna ·

baru
Kvinna ·

Ellmay
Kvinna ·

baru
Kvinna ·

asajohansson18
Kvinna ·

missM92
Kvinna ·
Jag fick höra att bara man inte hade feber eller "grönt" slem när man hostar som kommer upp. Lite snuva och hosta skulle inte vara några problem iallafall :) lycka till!

9April
Man ·

Lizzie
Kvinna ·
Jag var fortfarande lite förkyld när jag opade mig o det var ingen fara:) så länge jag inte hade feber o det inte satt i halsen vilket det inte gjorde så det var lugnt:) låt läkaren avgöra om du är frisk nog att opereras,skulle hen anse att du inte är det så tror jag inte du behöver betala ngt utan du får nog nytt datum ist. Men på hur du beskrev du mådde så bör det nog gå bra men överlåt det beslutet till läkaren du,
lycka till

Linis
Kvinna ·

asajohansson18
Kvinna ·

Cic
Kvinna ·
Askorbinsyra är ingen krydda.

Ellmay
Kvinna ·

9April
Man ·

baru
Kvinna ·