
Jejje
Kvinna ·
Patrik höijer, Michael olenius
Funderar på att höra av mig till Patrik höijer och gå på konsultation hos honom. Ngn som vet hur lång väntetid han har på operationen ( bröstförstoring) ? Har varit på konsultation på proforma och kände mig nöjd där men efter det har jag sett flera jätte fina bröst som Patrik har gjort . Vad har ni att säga om Michael olenius och Patrik höijer ?
Sortera efter

aesvens
Kvinna ·
Jag mailade med Karin i receptionen på Nordiska Kliniken för ett tag sedan och frågade också om väntetid och hon sa då att dom normalt sett kan erbjuda en OP tid inom en månad efter konsultation :)
Gilla

Em99
Kvinna ·
Ska opereras av Michael 21 den här månaden men det jag har att säga om honom gällande konsulationen är endast positivt :) Märks att han vet vad han håller på med och han är bra på att lyssna på ens önskemål.
Gilla