
Missis
Kvinna ·
Proforma bröst 7 dagar gamla *bild*
Hej hej :) Här kommer mina 7 dagar gamla bröst.. Fortfarande väldigt nybakade :) Bilden med vit topp är när brösten var 3 dagar gamla.. Har inte några problem ännu, peppar peppar.. Men är såklart fortfarande kvar under läknings tid.. Så, vad tycks? kram
Sortera efter

budda
Kvinna ·
Ser verkligen toppen fina ut! :)
Gilla

031112
Man ·
Dem ser ut att passa din kropp utmärkt! Skitsnygga! de kommer säkerligen bli ännu snyggare när de börjar "ploppa" ut och hänga till sig lite :) Grattis till dina nya bästisar :D!
Gilla

Peachy
Kvinna ·
Snygga!!!
Gilla

Missis
Kvinna ·
tack så mycket allihoppa :) !
Precis, längtar till att få se dem "ploppa" ut och utvecklas :)
Gilla

Nolitaa
Kvinna ·
Supersnygga!! Tror jag går på samma stl som dig nu efter att ha sett både före och efterbilder, men ska rådgöra med min kirurg på tisdag :)
Gilla

Missis
Kvinna ·
Tack så mycket :) ja det är ju effektivt med bra före och efter bilder så man har något att jämföra med.. letade själv som en tok för att hitta något.. så lycka till :)
Gilla

kakan xoxo
Kvinna ·
super snygga!!!
jag ska in o opas nästa tisdag av örjan o jag hoppas på lika fint resultat som du 😀
Gilla

Missis
Kvinna ·
tack så himla mycket :) Hoppas allt går kanon för dig!
Gilla

zzofia
Kvinna ·
Dom blev ju skit snygga men det hade jag nästan väntat mig med de klokrena utgångsläget ;) grattis tjejen!
Gilla

Missis
Kvinna ·
åh , man tackar så mycket :))
Gilla

December82
Man ·
Jättefina! Tummen upp! 🙂
Gilla

amadoo
Kvinna ·
Ser super fint ut!!!
Grattis! :D
Gilla

Madd3
Kvinna ·
Fina :)
Gilla

Missis
Kvinna ·
Tack så jätte mycket alla!! :)))
Gilla

Ange
Kvinna ·
jätte snygga!! :)
Gilla