
Oddk
Kvinna ·
Proforma clinic - tid
Hej alla! Tänkte bara höra hur lång tid det tar att få en operationstid på proforma? Undrar även hur länge man får vänta på en konsultations tid :)?
Sortera efter

madeleinep
Kvinna ·

Oddk
Kvinna ·

Anonym användare
Den här kommentaren har dolts eftersom den inte földe forumets riktlinjer

LillaL
Kvinna ·
Jag var på konsultation 22 maj och fick vänta drygt en månad men det var för jag ville till Calle och ha en eftermiddagstid. Operationen hade jag en månad senare för att det passade bäst med min semester. Men om man är flexibel så går det nog att få tid rätt snabbt :-) Vilken kirurg vill du gå till?

fluffigtt
Kvinna ·
Jag har bokat (bokade i onsdags) konsultation hos Örjan i mitten på september eftersom jag vill göra operationen i oktober! Fast jag kunde få en två dagar efter jag ringde men kunde inte pga jobb. Kan tillägga att Örjan har semester i augusti!! längtar så mycket.

Oddk
Kvinna ·

Oddk
Kvinna ·

Jexter13
Kvinna ·
Jag bokade konsultation igår och får vänta ungefär 1 1/2 mån eftersom jag givetvis tajmade in på hans semesterveckor...
Jag fick operationstid 5 dagar efter konsultationen och fick konsultationtid efter 3 dagar :)