
Nettan Bettan
Kvinna ·
Råd i forumet, våga lägga upp bild?
Sortera efter

Raven1980
Kvinna ·

miamosara
Kvinna ·

Delilah
Kvinna ·

Nettan Bettan
Kvinna ·
Tack tjejer! Jag ska leta reda på mappen och se om jag kan tanka upp en bild :) Ni får jättegärna kommentera där (eller hur man nu gör ;))

Nettan Bettan
Kvinna ·
Tyvärr hittar jag inte igen var man lägger upp bilder i silvergalleriet som bronsmedlem :/ Någon som gjort det tidigare och kan vägleda?

toppelito
Kvinna ·

9April
Man ·

Marina
Kvinna ·
Bilderna hamnar uppochner när man tagit dem med iPhone och hållit den "fel". Telefonen själv vet ju, men inte datorn. Om man har hemknappen åt höger eller neråt brukar det bli rätt, har vi tyckt oss märka.
Bronsmedlemmar som vill ladda upp en bild som kan ge silver ska välja "Bild för silvergodkännande".
OBS att t ex bikinibilder inte är silvermeriterande och därför poänglöst att lägga där.

Nettan Bettan
Kvinna ·
Gå in o läs info under medlemsnivåer. Du kan bli silvemedlem lite snabbare om du är villig att dela med dig av bilder, men de ska då laddas upp i ett särskillt galleri. Är inte riktigt hundra på hur det funkar, men gå in o läs reglerna. :) Lycka till! :D,