
Catalina
Kvinna ·
Se hit! Bara positiva upplevelser efter op! *Bilder*
Hej! Gjort både ankarlyft och förstoring under samma op, och bara positiva upplevelser. Trots en resa m bil i över 6h till kliniken. Så valde jag klinik och kirurg med hjärtat. Alla frågor är välkomna. Och efter snart 7 månader sen op. Har allt gått så bra. Dock har mkt med lyckade resultat mkt med utgångsläge att göra. Kirurger är inte trollkarlar, men mkt kan dom göra. Vill bara säga till alla som går i väntans tider och ni som nyss gjort op. Ha is i magen, ha bra kommunikation med era kliniker. Det är en resa och tar tid till slutgiltigt resultat. Men framför allt lycka till och var inte oroliga. Gå på magkänsla.
Sortera efter

Solvig
Kvinna ·

Natash97
Kvinna ·

Catalina
Kvinna ·
Ja, dina ser väldigt fina ut! Vilken kirurg har opererat dig?

Catalina
Kvinna ·
Va roligt att höra, grattis!!
Hur är Tuve som kirurg? :)
Står mellan Tuve och Helena!

TEL
Kvinna ·

Catalina
Kvinna ·
Vad kul att höra. Ska operera mig i januari, bröstförstoring och ankarlyft...känner mig lite nervös över själva ankarlyftet(att de ska öppna sig) läkte det fin för dig? Tar emot all info jag kan få.

TEL
Kvinna ·

Vivalika
Kvinna ·

Hästtjej
Kvinna ·

Klantfian
Kvinna ·

Catalina
Kvinna ·
Grattis! Jätte fina!

Catalina
Kvinna ·
Superfina!!

Catalina
Kvinna ·
Jag ska göra samma operation som du den 28/11 och det är Tuve som ska operera . Känns så bra att du är så nöjd. Är så klart jättenervös men förväntansfull !

Solvig
Kvinna ·

pinkapple
Kvinna ·

Catalina
Kvinna ·
Vill också få så fina bröst! Hur mycket la du in och hur mycket egen vävnad hade du från början? Tycker storleken är perfekt.

Catalina
Kvinna ·
Lägg gärna upp bilder på dina ärr :)

Solvig
Kvinna ·

Catalina
Kvinna ·
Aha! Då är blir det kanske lika stort för mig. :) Jag har också över 500, ska ta bort 100 och lägga in 590 uhp. :) Den 7/12 Ska jag opereras av Helena på Citadell.

Solvig
Kvinna ·