
snuttplutt
Kvinna ·
02 aug, 2014
Sjukt nöjd med Mattias Elmér
Var på konsultation idag på Laser och Estetik hos Mattias Elmér. Känner mig mer än nöjd med mittval :) Sjukt trevlig och han svarade verkligen på allt! Min sambo har varit aningen skeptisk och hade massor av frågor, nu i efterhand tycker han det ska bli lika kul som jag. Fick operationstid supersnabbt också, redan om 3 veckor. Känns hur bra som helst. Ser massor fram emot operationen :) :)
Sortera efter

turisten
Kvinna ·
02 aug, 2014

snuttplutt
Kvinna ·
02 aug, 2014
Jaa, de tycker jag med! Jag visste inte vem av dom jag ville ha, så jag bokade bara en tid så fick jag se vem det var idag när jag kom dit. Å inte blev jag besviken heller :) Verkligen supernöjd! När ska du opereras Turisten? :)

AlexC
Kvinna ·
02 aug, 2014

turisten
Kvinna ·
02 aug, 2014
Jag hoppas att jag ska opereras först om sidådär 10-15 år 😉 opererade mig för över ett år sedan men tittar in ibland på pof trots att jag är 100% nöjd och inte haft några komplikationer.

snuttplutt
Kvinna ·
03 aug, 2014
Aaa, okej! Skönt å slippa komplikationer å att du är nöjd :)

JessiF
Kvinna ·
05 aug, 2014
Roligt! Jag opererades av Mattias för snart 6 veckor sedan och är så himla nöjd med ALLT. Så lycka till och grattis till ett bra val :-)

meride
Kvinna ·
05 aug, 2014
Håller med om att han är kanon, skulle aldrig vilja ha ngn annan att skära i mig =). Tycker också det är kul att läsa om fler som är nöjda med honom.

Annaas
Kvinna ·
14 aug, 2014
Kul att Mattias får mer "reklam" här, jag tycker att det är synd att han glöms bort i Laser & Estetiktrådar nu då Patrik blivit så omåttligt populär för jag har bara läst positiva grejer om Mattias. När jag valde kirurg och klinik var Patrik och Mattias lika okända på pof och det kändes som ett supersvårt val att välja mellan de två, nu hade jag nog fallit för grupptrycket och valt Patrik även om jag tror att Mattias är precis lika bra och sympatisk.