
sotiria
Kvinna ·
Ska jag åka till Stockholm.........
Har kollat på MÅNGA bröstbilder (som alla andra)
Tycker Charles Randquist gör dom finaste brösten. Tycker verkligen dom blir sjukt fina.
Men jag bor i Göteborg o han finns i Stockholm. Känns lite bökigt men det är egentligen han jag fastnat för.
Sen är han jäkligt dyr men det är struntar jag i för det viktigase är att jag blir nöjd. Men jag undrar om jag kan bli lika nöjd här i Göteborg.
Eller ska jag satsa på Stockholm.? Åka fram och tillbaka hela tiden för återbesök. Man är ju inte gjord av pengar.
Vad jag velar..har beslutsångest
HJÄÄÄÄLP!!!
Sortera efter

Nilsson87
Kvinna ·

sotiria
Kvinna ·
Jag har ju bokat konsultations tid hos Clas Lossing o Per Windh också men usch nä jag vet inte.. Måste det vara så jobbigt 😉
Hade Charles Rundquist funnits i Göteborg hade jag inte tvekat. Jag funderar även på om jag ska göra en vårtgårdsförminskning o då blir det ju svindyrt. Men jag är sån att vill jag göra nåt så vill jag göra det med en gång🙂

sotiria
Kvinna ·
Nu har jag även bokat konsultation på Victoriakliniken..
Det är klart att man ska åka till stockholm om man känner att det är han man verkligen vill ha. Men du kanske innan ska kolla alla andra alternativ.
För mig var det faktiskt viktigt att kliniken låg nära. Dels för att man verkligen ska gå på alla återbesök, få en konsultation MED LÄKAREN ett bra tag innan operation (och inte samma dag) och kunna åka dit fler gånger om det behövs utan att känna att det är jobbigt att ta sig dit. Sedan om det skulle hänta nånting, säg en dag efter man har lämnat kliniken, då äre oxå skönt att veta hur nära det är.
Så det gäller ju vad som känns viktigast för dig. kolla runt ordentligt i gbg-området, men hittar du ingen så äre klart att du ska t stockholm!! :)