
fiij
Kvinna ·
15 nov, 2011
Skånes bästa bh-butik!!
I Åkarp där jag är uppvuxen ligger en super bra bh-butik dom har verkligen allt, har hon de inte hemma så fixar hon det! Kvinnligt under heter den! Rekommenderas varmt! Riktigt bra service och trevlig och duktig tjej som har den!
Sortera efter

Nilsson87
Kvinna ·
15 nov, 2011

fiij
Kvinna ·
15 nov, 2011

Nilsson87
Kvinna ·
15 nov, 2011
Men vad sa hon om att du använder 70 i underband?

fiij
Kvinna ·
15 nov, 2011
vi snackade inte så långt hon bara konstaterade att de va för liten kupa...
har många kunder och bekanta som är jätte nöjda med henne! men den där räknaren på hennes sida va ju inte så bra...men oandra sidan fick jag samma uträkning på change och twilfit..

Nilsson87
Kvinna ·
16 nov, 2011
Ja twilfit är ju helt värdelösa :)
Nej kändes bara inte som att hon kanske är sååå himla duktig då jag inte kunde hitta små underband, eller stora kupor. Hade varit väldigt kul att få höra om en butik i Sverige med kunnig personal, men dessvärre verkar inte detta vara så stor skillnad från någon annan underklädesbutik i Sverige.

Nilsson87
Kvinna ·
16 nov, 2011
men den där räknaren på hennes sida va ju inte så bra...men oandra sidan fick jag samma uträkning på change och twilfit..
öhhh...fast på change får dina mått 65D, på Kvinligt under 75AA. Så ja det är nog hennes uträknare på nätet som e helknasig :)

fiij
Kvinna ·
16 nov, 2011
nä hemsidan är inget jämfört med butiken, blev besviken på hemsidan...ska säga åt henne! :)
Var inne på deras hemsida, enligt den ska jag ha 70C i bh-storlek. Vilket skämt. Är personalen mer kunnig än hemsidan? Vad ger dom dig för bh-storlek?