Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Onlyme

Onlyme

Kvinna ·

skillnad från sidan

Bukplastik

Idag låg jag på sidan och fotade! Blir mer och mer nöjd. Dock morgonbild utan svullnad. Men ändå:) Hoppas på att få slippa mer komplikationer.

4

Sortera efter

Tantjs

Tantjs

Kvinna ·

Ser riktigt bra ut :) grattis till fint resultat :) op mig för snart tre veckor sedan och är jätte öm vid höftbenen , är du också det ? Helt omöjligt att ha på sig jeans :(
Gilla
Onlyme

Onlyme

Kvinna ·

Tack så mycket:) ja jag får på mig jeansen men de sitter för tight så fort jag börjar svullna så kör bara leggings och mjukisar än så länge. Men man börjar tröttna på det nu. Hur är din navel?
Gilla
Tantjs

Tantjs

Kvinna ·

Så du har inte ont av trycket av jeansen mot höftbenen ? Naveln vart super bra , var en av anledningarna till att jag valde just min kirurg , hon skapar naveln genom att dra in huden inifrån så det blir en "riktig " navel :) alltså "skrynklig":)
Gilla
Onlyme

Onlyme

Kvinna ·

Ne jag har bara provat jeansen men kunde inte ha dem:/ Hm hur blir den då? Har du någon bild?:)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem