
Anonym användare
Skillnad på olika cohesive & nån som vet klinik som använder Ultra High Profile i större size +800cc ??
Hej !
Är de någon som bytt bröstimplantat från cohesive 1 till cohesive 2 och kan säga om de märktes någon skillnad ???
Har sj cohesive 1 och funderar på att byta till 2 då jag tänker att formen kanske blir en aning fastare men vill gärna veta vad ni upplevt isåfall !
Har en del veckbildning dessutom som kan förbättras med fastare implantat så därav ytterligare en anledning till byte framöver .
Och någon som vet klinik som använder Ultra High profile implantat av större size (+800 cc) ???
Har mentors high profile men inte nöjd med höjden =( hade gärna haft liiite mer profil !!!
Sortera efter

Malin88
Kvinna ·

Anonym användare
Okiidokii ja Allergan kanske vore nått .. är ju inte ute efter så mkt större strlk skillnad som sagt utan det är formen ja vill ha ordning på och Allergans 800 är ju nästan som de ja har nu , mentor 800 high är ju på 15,4 och 6,3 så ja förlorar ju inget på de isåfall =) Känns riktigt tråkigt å inte va nöjd.. men de är ju som sagt ett projekt att hitta rätt ställe å hjälp utan att behöva fara landet runt på olika konsultationer osv..
Men tack för tipset =) ska kolla upp detta !!