Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Embla profilbild

Embla

Kvinna ·

23 jan, 2011

Små bröst??? 400cc

Bröstförstoring

Jag kan inte släppa tanken på att dom är för små, lagt in 400cc, hög profil. Fråm sidan ser dom större ut men framifrån så ser de alldeles för litet ut för att jag ska vara nöjd. Dom är 4 veckor gamla på Tisdag, tror ni dom kommer bli lite större med tiden? Verkar som bakombröst blir det?

På kvällen känns dom större men på fm känns dom såååå små! Eller så är det jag som vant mig bara helt enkelt...

3

Sortera efter

via_dolorosa

Kvinna ·

23 jan, 2011

De ser då inte små ut på bilden, kanske du redan hunnit bli storleksblind? HUr läng é d u o vad väger du? Tråkigt att du ska känna så, men tycker de såg stora o snygga ut på bilden i alla fall 😉

Gilla

Embla

Kvinna ·

23 jan, 2011

Tack! =) Som sagt så ser dom större ut från sidan än vad dom gör framifrån, har ganska mycket mellanrum mellena, så kanske är det som gör sitt.

Väger 49 Kg och är 162 lång, ganska liten men jag gillar stora bröst =)

Gilla

Malin88

Kvinna ·

23 jan, 2011

Ser jättefina ut av de jag ser på bilden :) Tycker inte de ser små ut men de kommer garanterat bli större. Jag la upp en tråd igår om att mina blivit större på senare tid. Finns bilder med så ser du skillnaden. De blev större från 2 månader till 4 månader. O vem vet, de blir kanske ännu större när du blivit 6 månader?:)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem