Anonym användare
03 aug, 2010
Smörja in brösten innan op. Vad rekommenderar ni för prod?
BröstförstoringTvå månader kvar till op. Kanske borde börja smörja, vill minimera risken för bristningar! Under graviditeten smörjde jag in mig med en underbar prdukt från Lush, undra om det var kakaofett i den? Minns inte riktigt. Bor inte så nära lush, så tar gärna andra tips!
Sortera efter
Anonym användare
04 aug, 2010
Gilla
Anonym användare
04 aug, 2010
Ok, va bra! Ska köpa hem den. Kan man köpa den i vanlig mataffär?
Gilla
Anonym användare
04 aug, 2010
Jag köper min från Åhlens eller Kicks, men har även sett den på Ica så det är mycket möjligt på mer välsorterade mataffärer. :)
Gilla
Malin88
Kvinna ·
04 aug, 2010
jag smörjer med weledas havandeskapsolja, och jag köpte min på www.bodystore.se tror jag sidan hette :) Kostade inte alls mkt
Gilla
Weledas Havandeskapsolja är underbar, finns i de flesta butiker. Annars skiftade jag mellan den & Locobase Repair från apoteket som innehåller ceramider, det enda som når ända ner i huden. Båda är otroligt dryga till ett bra pris. 🙂